Dobra baza do paznokci – ranking polecanych baz

Szukasz dobrej jakości bazy pod hybrydę lub żel, który będzie świetnie trzymał lakier, a dodatkowo także odżywiał płytkę? Do wyboru jest wiele rodzajów baz – m.in. witaminowa regenerująca czy budująca. Sprawdź, jakie są typy baz i zobacz polecane przez nas produkty.

Od rodzaju zastosowanej bazy zależy m.in. trwałość i wygląd stylizacji manicure. Dobranie odpowiedniej bazy to klucz do sukcesu. Poszczególne z nich różnią się między sobą m.in. przeznaczeniem, składem i ewentualnymi funkcjami dodatkowymi. Odpowiednio dobrana baza ujednolica powierzchnię paznokci, wyrównuje mankamenty płytki, a także wypełnia ubytki.

By Twoja hybryda przetrwała przez 3-4 tygodnie, musisz pracować na wysokiej jakości produktach, które odpowiedzą na potrzeby Twoich paznokci.

Klasyczna baza do paznokci

Bazy do manicure znajdziesz w ofercie wielu producentów – jak m.in. baza NTN, Indigo, Neonail, Victoria Vynn czy Semilac. Zabezpiecza płytkę przed przebarwieniami i uszkodzeniami oraz zwiększa przyczepność lakieru, byś mogła uzyskać trwałą stylizację. Klasyczna baza do paznokci zwykle jest bezbarwna, nie odbarwia lakieru hybrydowego.

Baza witaminowa do paznokci

Kosmetyk skutecznie przedłuża trwałość lakieru i świetnie chroni paznokcie, a dodatkowo regeneruje osłabioną płytkę. Jeśli masz cienkie jak pergamin paznokcie sięgnij po taki produkt. Baza witaminowa to rodzaj lakieru, kładzie się ją równomiernie pod lakier hybrydowy lub żelowy. Pełni rolę odżywki, ale utrwala się ją w lampie.

Godna polecenia jest m.in. baza witaminowa Semilac do stosowania na płytkę paznokcia jako hybrydowy lakier podkładowy. Jej formuła zawiera m.in. witaminy E oraz B5. Dwukrotnie poprawia ochronę naturalnej płytki paznokcia, wzmacnia i uelastycznia ją. Sprawia, że paznokcie są mniej podatne na łamanie – to kosmetyk dla osób, które mają słabe i łamliwe paznokcie, z których lakier szybko odpada.

Baza NTN kauczukowa

Najlepiej skompletuj od razu zestaw – bazę NTN oraz top. To niezastąpione produkty do wykonania perfekcyjnej stylizacji. Mają wpływ na wygląd i trwałość manicure. Bazę nakłada się jako pierwszą, bo podnosi ona poziom przyczepności płytki. Baza NTN kauczukowa służy jako podstawa do nakładania lakierów hybrydowych na osłabione paznokcie.

Baza żelowa do paznokci

Można ją nakładać zarówno pod lakiery hybrydowe, jak i pod żele – jest mocna, zapewnia odpowiednią trwałość. Baza Semilac żelowa ma za zadanie zabezpieczyć płytkę paznokcia i poprawić jej przyczepność, a dodatkowo również trochę przedłużyć paznokieć i nadbudować płytkę w razie takiej potrzeby.