Kiedy przyda się nam duża damska torebka?

Na rynku znajdziemy masę różnego rodzaju modeli torebek, ale najczęściej będziemy w stanie bez problemów podzielić je na duże, średnie i małe. Te pierwsze są często wybierane, a ich brak może być bardzo odczuwalny, zwłaszcza jeśli często wychodzimy z domu na dłużej. Warto zaopatrzyć się zawczasu w jedną dużą i porządnie wykonaną torebkę, żeby mogła towarzyszyć nam, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wyjście do szkoły albo na uczelnię


Duże torebki spotkamy na uczelniach i w szkole średniej, kiedy wciąż musimy nosić ze sobą sporo rzeczy, a do tego oddajemy dokumenty czy inne ważne papiery, które nie mogą się zgiąć. Do dużej torebki bez problemu zmieści się plastikowa teczka albo podręczniki w większym formacie. Noszenie na uczelnię torebki zawsze będzie wyglądało lepiej, niż trzymanie przy sobie aktówki, a do tego może dopełnić większość stylizacji. Sporo osób wciąż będzie wolało plecak, ale jeśli nie musimy nosić torebki za dużo i przeważnie leży sobie obok nas, na pewno będzie to tak samo wygodne, a do tego cieszące oko rozwiązanie.

Przy okazji większych wyjazdów


Kiedy jedziemy za granicę albo na dłuższe wakacje w kraju dobrze jest jednak wziąć ze sobą większą torebkę. To dlatego, że w zasadzie nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co będziemy musieli ze sobą nosić. W obcym miejscu nie tylko nie przewidzimy, co nam się przyda, ale do tego możemy potrzebować butelki wody czy miejsca na jakąś przekąskę, jeśli zdecydujemy się na zwiedzanie albo dłuższą nieobecność w naszym lokum. Noszenie tego wszystkiego może zmęczyć, ale często jest nie do uniknięcia i w takim wypadku znacznie lepiej jest mieć przy sobie dużą i pojemną torebkę, niż małą, w której mieści się tylko telefon i portfel.

Kiedy lubimy mieć zapas miejsca


Duża torebka daje Ci coś, czego mała zwyczajnie nie potrafi: masz zapas miejsca na wszelkie wypadek. Jeśli kupujesz coś na szybko i nie chcesz dodatkowo płacić za plastikową torebkę, a do tego nie za bardzo masz możliwość zajmowania sobie nią rąk, to wrzucenie tego przedmiotu do torebki jest idealnym rozwiązaniem. Niestety w małej w ogóle nie będzie na to miejsca, a do średniej nie wszystko się zmieści. W przypadku większych torebek miejsca jest sporo, a jeśli nawet niewystarczająco, to zawsze możemy zapakować do niej osobną torbę materiałową i w niej gromadzić nasze nowe skarby.

1 thought on “Kiedy przyda się nam duża damska torebka?

  1. Obowiązkowy punkt w szafie. W dużej torebce zmieści się więcej rzeczy i bardziej komfortowo można przetrwać pobyty poza domem.

Comments are closed.