Czym sugeruje się kobieta przy wyborze bielizny?

Eksperci wyjaśniają czym sugerują się kobiety przy wyborze bielizny
Eksperci sprawdzili czynniki, o których kobiety myślą przy wyborze bielizny. Ich słowa cytują dziennikarze portalu Metro.


Na różne okazje.


Zgodnie z materiałem wymagania kobiet dotyczące idealnej bielizny znacznie różnią się od wymagań mężczyzn. O ile dla mężczyzn głównymi parametrami są uniwersalność i wygoda, o tyle kobiety kupują różne zestawy na każdą okazję.
„Zakupy kobiet często zależą bezpośrednio od tego, jak odnoszą się one do ich ciała w momencie zakupu”,
– wyjaśniła Sharon Webb, kierownik ds. Zakupów.


Nastrój samopoczucie w tym momencie


Ponadto na wybór bielizny często wpływają stany fizjologiczne i emocjonalne kobiety, do których można zaliczyć np. Ciążę, zmiany wagi i nastroju, określony okres cyklu miesiączkowego oraz początek nowego związku.


Jaka bielizna taka ja


Należy również zauważyć, że dla wielu klientów bielizna jest środkiem wyrażania siebie, podobnie jak inne elementy garderoby. Mając to na uwadze, zwracają większą uwagę na dobór kompletów i zwracają uwagę na kolor, materiał, nadruk i krój kompletu. Według Oloni, ambasadorki lovehoney sex store, koncepcja seksualności zmieniła się we współczesnym świecie, a bielizna stała się nowym narzędziem, które pomaga kobietom każdej wielkości czuć się pewniej siebie.
„Teraz ważne jest, jak się czujesz w bieliźnie, a nie jak wyglądasz w niej dla innych”,
– wyjaśniła.


W związku z nowym trendem marki coraz częściej zapraszają do robienia zdjęć i pokazywania modeli o różnych typach postaci. Na przykład Victoria’s Secret była regularnie krytykowana w Internecie za jej brak inkluzywności, podczas gdy firma Rihanny Savage X Fenty jest podziwiana przez użytkowników.
„Marki powinny promować idee zdrowia i akceptacji własnego wyglądu”,
– powiedział twórca włoskiej marki bielizny Chite Chiara Marconi (Chiara Marconi).


W listopadzie bielizna BDSM stała się trendem dla celebrytów. Jest to czarny zestaw Fashion Nova, wykonany z materiału skóropodobnego z wieloma wycięciami. W tym przypadku stanik i figi z wysokim stanem łączymy ze sobą szerokimi ramiączkami.