Pinko, Michael Kors czy Patrizia Pepe – która marka uwodzi Twoją wyobraźnię?

Każda kobieta, która chce podążać za najnowszymi trendami, może skorzystać z inspiracji, jakich dostarczają pokazy tak znanych marek jak Chanel, Dior czy Michael Kors, Patrizia Pepe czy Pinko. Każda z tych marek reprezentuje nieco inne spojrzenie na modę, oferując nam jednocześnie przepiękne, ciekawe i niebanalne ubrania. 

Oryginalne produkty — marka Pinko, Michael Kord, Patrizia Pepe

Niezależnie od tego, czy marzy ci się Love Bag od Pinko, czy materiałowe spodnie od Patrizia Pepe, stawiaj na oryginalne modele. Jeśli nie dysponujesz takim budżetem — inspiruj się, szukaj podobnych rozwiązań u innych marek, ale nie kupuj podróbek. To psuje rynek i wcale nie działa na rzecz tego, żeby moda z wybiegów była bardziej dostępna. Kors i inne marki od lat walczą z rynkiem podróbek, niestety jednak nieskutecznie. Klientki, które kupują tego typu torebki czy ubrania, szybko zaś orientują się, że jakość tych produktów najczęściej jest marna…

Torebka Pinko — symbol wolności

Torebka Pinko z charakterystycznym symbolem dwóch jaskółek to przedmiot pożądania niejednej kobiety. Jaskółki, które są niedozwolonym symbolem marki, to znak wolności i niezależności, które są kluczowe dla wszystkich projektów marki. Proponuje ona bowiem nie tylko torebki czy paski, lecz także szeroki wybór bardzo ciekawych ubrań o niebanalnych krojach, uszytych z najlepszych gatunkowo materiałów. Kurtki, marynarki, spódnice, bluzki Pinko to moda bardzo ciekawa, niebanalna, o wyrazistych krojach, cięciach, przykuwających wzrok dodatkach i aplikacjach. Tego typu popularne marki to z pewnością ciekawa propozycja dla wszystkich tych kobiet, które lubią się wyróżniać i prezentować swoją osobowość m.in. za pomocą ubioru.

Michael Kors — kobiecość w każdym rozmiarze

Michael Kors to z kolei projektant, którego propozycje przypadną go gustu wszystkim tym kobietom, które cenią sobie klasyczne kroje, proste formy, ale podane dzisiaj w nieco bardziej nowoczesny, oryginalny i przyciągający uwagę sposób. Marka wyróżnia się między innymi bardzo ciekawymi sukienkami, spódnicami, żakietami. U gwiazd z pierwszych stron gazet możemy zobaczyć również bardzo często torebki od Michaela Korsa. Produkty te, odzież i akcesoria to symbole kobiecości, zwiewności, ale i wyrazistego charakteru. Płaszcze Korsa uwodzą bardzo prostymi, ale jednocześnie pięknymi, dostojnymi formami. Jest w tym wszystkim oczywiście więcej niż nutka nowoczesności, natomiast Michael Kors proponuje niewątpliwie projekty ponadczasowe.

Warto przy okazji podkreślić, że Michael Kors jest jedną z niewielu światowych marek, która oferuje swoje projekty zarówno w wersji plus size, jak i dla bardzo filigranowych kobiet, które również czują się pomijane przez branżę modową.

Patrizia Pepe – nowoczesność na sztandarach

Patrizia Pepe to kolejna włoska marka, która jest coraz popularniejsza w Polsce. Uwagę zwracają jej bardzo nowoczesne projekty, które świetnie komponują się ze sobą, ale z powodzeniem można zestawiać je z innymi elementami garderoby. To marka, której cechą charakterystyczną jest z pewnością nowoczesność. Projekty często są kolorowe, uzupełniane niebanalnymi aplikacjami. Uwagę zwracają również niebanalne formy, ciekawe fasony, które przywodzą często na myśl futurystyczną estetykę, ale świetnie bronią się w codziennych stylizacjach. Ponadto wszystkie projekty są bardzo wyszukane, przemyślane, dopracowane w najmniejszym detalu. Nawet jeśli inspirowane są awangardowym myśleniem, nie osłabia to przekonania o ich wyjątkowym stylu i silnym charakterze.